Kino 7D Ustronie Morskie

  • location_on ul. Nadbrzeżna, Ustronie Morskie
  • phone 509 975 655

Kino 7D to nowy wymiar rozrywki oferujący unikalne doświadczenia. Podczas seansu publiczność ma wrażenie, że jest zanurzona bezpośrednio w filmie.

Kino 7 D jest to jedyne w Polsce kino mobilne, w którym widzowie uczestniczą w akcji dwudziestu specjalnie przygotowanych filmów najwyższej jakości. Salę kinową wyposażono w efekty specjalne takie jak: strumień wody, podmuch wiatru, bańki, błyskawice, lasery, wibracje. Fotele kinowe mogą podnieść uczestników na wysokość pół metra,  poruszać się płynnie w 3 osiach oraz imitować trzęsienie ziemi.

Kino 7D to idealne miejsce dla osób lubiących adrenalinę. Po przeniesieniu w wirtualny świat możemy przejechać się kolejką górską, pojazdem kosmicznym czy samochodem wyścigowym. Dzięki technologii filmów stereoskopowych  uczestnicy zostają wrzuceni w sam środek akcji. Widzowie przeniesieni są z rzeczywistości do świata wirtualnego. Jeżeli w filmie pada deszcz – my poczujemy go na swojej skórze, jeżeli widzimy huragan i burze – salę kinową rozświetlą błyskawice, a wybiegające z ekranu robaki i gryzonie faktycznie dotykają naszych nóg. 

Kino jest czynne od 27 czerwca do 24 sierpnia w godzinach od 10.00 do 22.00

Ostatnia aktualizacja - listopad 2023 r.
Informacje pochodzą ze strony www.kinomaniak7d.pl. Za zmiany w powyższych danych redakcja www.sianozety.pl nie odpowiada

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0