Atrakcje Turystyczne

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Helios

W skład Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Helios wchodzi: pływalnia kryta, kąpielisko otwarte, bowling, korty tenisowe, boiska sportowe, siłownia. Aquapark Helios znajduje się przy ul. Polna 3. więcej »

ul. Polna 3, Ustronie Morskie

Kino Mobilne Cinema 7D

Kino 7D to ciekawa forma rozrywki dla całej rodziny. Dzięki specjalnie przygotowanej sali i fotelom przeniesiemy się w wirtualny świat. Efekty specjalne jak podmuch wiatry, błyskawice, lasery, strumień wody czy wibracje sprawią, że widzowie będą czuli się uczestnikami filmów. więcej »

ul. Nadbrzeżna, Ustronie Morskie

Park Linowy GIBON

Park Linowy zlokalizowany jest w Ustroniu Morskim, nieopodal Sianożęt. W parku znajduje się 11 tras o różnym stopniu trudności. Na terenie parku ustawione zostały ławeczki oraz automaty z zimnymi napojami. więcej »

ul. Graniczna, Ustronie Morskie

Western Park

Western Park zlokalizowany jest Ustroniu Morskim. To ciekawe miejsce pozwoli zapoznać się z historią Indian i kowbojów i poznać ciekawe fakty na temat ich codziennego życia. W parku znajduje się plac zabaw dla dzieci. Organizowane są tutaj różne zabawy i gry. Można również nauczyć się tańca kowbojskiego. więcej »

ul. Kolejowa, Ustronie Morskie

Kołobrzeg

Dziś Kołobrzeg to miejsce letniego odpoczynku. W sezonie na miejscowej plaży wydzielane są trzy strzeżone kąpieliska. więcej »