Atrakcje Turystyczne

Plaża w Sianożętach

Sianożęty to nieduża, nadmorska miejscowość turystyczna położona niedaleko Kołobrzegu i Ustronia Morskiego. Plaża w Sianożętach to największa atrakcja turystyczna tej miejscowości. Plaża jest szeroka, piaszczysta, ze strzeżonym latem kąpieliskiem. więcej »

Wejścia od ulic: Ku Morzu, Lotniczej i Sztormowej

Szlaki turystyczne

Przez Sianożęty przechodzi kilka szlaków turystycznych. To dobra propozycja dla aktywnych wczasowiczów. Można wybrać się na wycieczkę do najstarszych dębów w Polsce, do sąsiednich miejscowości czy wybrać się z dziećmi na wycieczkę rowerową. więcej »

Atrakcje w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie to większa od Sianożęt nadmorska miejscowość turystyczna, położona tuż obok. Ustronie Morskie to gwarne letnisko - latem wypełnione muzyką, typowo nadmorskimi straganami, centrami rozrywki, kawiarniami, barami. więcej »

Ustronie Morskie

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Helios

W skład Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Helios wchodzi: pływalnia kryta, kąpielisko otwarte, bowling, korty tenisowe, boiska sportowe, siłownia. Aquapark Helios znajduje się przy ul. Polna 3. więcej »

ul. Polna 3, Ustronie Morskie

Molo spacerowe w Ustroniu Morskim

W Ustroniu Morskim są trzy mola spacerowe o długości około 100 metrów. Jedno zlokalizowane jest pomiędzy miejscowościami Sianożęty i Ustronie Morskie, drugie w okolicy przystani rybackiej. więcej »

Lotnisko w Bagiczu

W sąsiednim Bagiczu (na zachód od Sianożęt) znajduje się nieduże, turystyczne lotnisko. Wcześniej w Bagiczu stacjonowały wojska III Rzeszy Niemieckiej, potem wojska radzieckie - dziś służy turystom. więcej »

Bagicz

Latarnia w Kołobrzegu

Latarnia Morska w Kołobrzegu położona jest około 15 kilometrów od centrum Ustronia Morskiego. Warto ją zobaczyć odwiedzając Kołobrzeg - pełne atrakcji turystycznych miasto. więcej »

ul. Morska 1, Kołobrzeg

Latarnia w Gąskach

Latarnia morska w Gąskach położona jest około 10 kilometrów od Ustronia Morskiego - można do niej dojść plażą - warto zorganizować sobie dłuższą wycieczkę - np z kijkami Nordic Walking. więcej »

ul. Latarników 7, Gąski

Park Linowy GIBON

Park Linowy zlokalizowany jest w Ustroniu Morskim, nieopodal Sianożęt. W parku znajduje się 11 tras o różnym stopniu trudności. Na terenie parku ustawione zostały ławeczki oraz automaty z zimnymi napojami. więcej »

ul. Graniczna, Ustronie Morskie

Golf Driving Range

Pole golfowe Golf Driving Range to doskonałe miejsce zarówno dla początkujących i pragnących nauczyć się gry w golfa oraz dla bardziej zaawansowanych graczy. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu. Istnieje też opcja zorganizowania imprezy okolicznościowej. więcej »

Rusowo 57, Ustronie Morskie

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Kołobrzeg

Dziś Kołobrzeg to miejsce letniego odpoczynku. W sezonie na miejscowej plaży wydzielane są trzy strzeżone kąpieliska. więcej »

Ustronie Morskie

Pomimo, że nie jest to letnisko odwiedzane przez tłumy letników, to znajdziemy w tym miejscu ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, domy wczasowe, kwatery i pokoje zapewniające noclegi w Ustroniu Morskim. więcej »

Grzybowo

Grzybowo leży nad Zatoką Grzybowską, na obniżeniu nazywanym depresją grzybowską. więcej »

Gąski

Gąski - nieduża miejscowość wakacyjna, leżąca na wybrzeżu naszego morza, wśród pól, z lasem na zach. miejscowości, w sąsiedztwie Mielna. więcej »

Sarbinowo

W Sarbinowie, z racji jego położenia, odnajdziemy naturalnie czystą i piaszczystą plażę - wspaniałe miejsce do kąpieli morskich i słonecznych. W sezonie, na plaży, czynne są bary, a nasze pociechy znajdą dla siebie moc atrakcji. więcej »