Atrakcje Turystyczne

Szlaki turystyczne

Przez Sianożęty przechodzi kilka szlaków turystycznych. To dobra propozycja dla aktywnych wczasowiczów. Można wybrać się na wycieczkę do najstarszych dębów w Polsce, do sąsiednich miejscowości czy wybrać się z dziećmi na wycieczkę rowerową. więcej »

Atrakcje w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie to większa od Sianożęt nadmorska miejscowość turystyczna, położona tuż obok. Ustronie Morskie to gwarne letnisko - latem wypełnione muzyką, typowo nadmorskimi straganami, centrami rozrywki, kawiarniami, barami. więcej »

Ustronie Morskie

Przystań rybacka w Ustroniu Morskim

Przystań rybacka w Ustroniu Morskim wyposażona jest w wyciąg linowy. O poranku kutry są spuszczane na wody Bałtyku, po południu lub wieczorem - wciągane za pomocą wyciągarki linowej na plażę. więcej »

Najstarsze dęby w Polsce

Najstarsze dęby w Polsce Bolesław i Warcisław rosną niedaleko Ustronia Morskiego. Do dębów został wytyczony błękitny szlak turystyczny z Ustronia Morskiego. więcej »

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Ustronie Morskie

Pomimo, że nie jest to letnisko odwiedzane przez tłumy letników, to znajdziemy w tym miejscu ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, domy wczasowe, kwatery i pokoje zapewniające noclegi w Ustroniu Morskim. więcej »

Grzybowo

Grzybowo leży nad Zatoką Grzybowską, na obniżeniu nazywanym depresją grzybowską. więcej »

Sarbinowo

W Sarbinowie, z racji jego położenia, odnajdziemy naturalnie czystą i piaszczystą plażę - wspaniałe miejsce do kąpieli morskich i słonecznych. W sezonie, na plaży, czynne są bary, a nasze pociechy znajdą dla siebie moc atrakcji. więcej »

Chłopy

Chłopy to niewielka, rybacka, wieś zlokalizowana w pobliżu Mielna, około 5 kilometrów w kierunku zachodnim. więcej »