Sianożęty

78-111 Sianożęty, ul. Wrzosowa 2

Dom Wczasowy TASMANIA

Dom Wczasowy TASMANIA - zaprasza na letni wypoczynek do Sianożęt

Dlaczego nazwaliśmy nasz obiekt Tasmania?
Kiedy siostra mojej mamy w latach 60-tych wyjechała wraz z rodziną do Australii, trafiła właśnie do Tasmanii - jej najmniejszego stanu. Od tamtego czasu minęło już wiele lat, ale temat Tasmanii przewija się przez całe moje życie.

Dom Wczasowy TASMANIA to gwarancja spokoju i wypoczynku. Nasz obiekt położony jest tylko 400 metrów od plaży w willowej dzielnicy Sianożęt. Główną ulicą w Sianożętach jest ul. Lotnicza - mieści się tam większość punktów małej gastronomi i sklepików przez co jest tam też więcej hałasu. Kwiatowa i Wrzosowa to bardzo dobra lokalizacja na wypoczynek.

Wynajem pokoi prowadzimy już od kilkunastu lat. Po rozmowie telefonicznej możemy przesłać wygląd konkretnego pokoju w którym będziecie Państwo wypoczywać.

Wyposażenie pokoi

Każdy pokój w DW Tasmania wyposażony jest w TV, czajnik, koc i płotki na plażę. Większość pokoi posiada własne łazienki. W naszym obiekcie nie zapomnieliśmy także o innych udogodnieniach z jakich możecie Państwo korzystać. Internet, stół do ping-ponga, piłkarzyki są udostępniane bez opłat. Dużym powodzeniem na dworze cieszy się nasz grill z wędzarnia, gdzie przy piwku przygotowywane są najpyszniejsze potrawy regionalne z różnych stron Polski. Młodsze dzieci też będą zadowolone. Huśtawka ze zjeżdżalnią to miejsca szczególnie okupowane przez najmłodszych. W domku dla dzieci też zazwyczaj jest gwarno. W sezonie jest u nas sporo dzieci także Państwa pociechy na pewno znajdą kolegów i koleżanki do wspólnych zabaw w sklep, restauracje i inne dziecięce zabawy:).

Cennik

  • 01.05 - 10.05: cena za pokój 2os - 60zł, pokój 3os - 80zł, pokój 4os - 100zł
  • 10.05 - 24.06: cena za pokój 2os - 70zł, pokój 3os - 90zł, pokój 4os - 100zł
  • 25.06 - 25.08: cena za pokój 2os - 100zł, pokój 3os - 120zł, pokój 4os - 140zł
  • 26.08 - 31.08: cena za pokój 2os - 60zł, pokój 3os - 80zł, pokój 4os - 100zł

D.W. Tasmania ul. Wrzosowa 2 Sianożęty - posiada także system specjalnych zniżek dla osób z małymi dziecmi...o psy, koty i małe słonie proszę pytać poprzez e-maila lub telefonicznie.

Lokalizacja

Dom Wczasowy TASMANIA

78-111 Sianożęty, ul. Wrzosowa 2

601 427 256

Wyślij zapytanie

Sprawdź trasę dojazdu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Sianożęty

Nadmorskie Sianożęty to niewielka miejscowość turystyczna. Zaletą Sianożęt jest szeroka, pokryta drobnym piaskiem plaża, ze strzeżonym kąpieliskiem. Na plażę można dojść jednym z trzech oznakowanych zejść od ulic: Ku Morzu, Lotniczej i Sztormowej. Z głównej ulicy do plaży jest raptem 400 metrów, a niektóre ośrodki wypoczynkowe położone są jeszcze bliżej. W ościennym Ustroniu Morskim jest również molo (a faktycznie trzy) - można tam dojść plażą. Wcześniej Sianożęty i Ustronie Morskie były oddzielnymi miejscowościami, obecnie miejscowości łączą się - wzdłuż plaż przebiega nadmorska promenada. Będąc w Sianożętach możemy korzystać z atrakcji ościennej miejscowości. Co więcej Sianożęty leżą jedynie 10 km od Kołobrzegu - tam czekają na odwiedzających: muzea, teatry, kina, latarnia morska, oceanarium i wiele miejskich atrakcji. Kołobrzeg to zabytkowe miasto o ponad 1000-letniej historii. Co więcej Kołobrzeg to port morski - stąd można wypłynąć w niedługi rejs po morzu. Warto również rozważyć wycieczkę promem odpływającym z Kołobrzegu na Bornholm i spędzić tam dzień bądź dwa.

Sianożęty atrakcje

Sianożęty sprzyjają aktywności fizycznej, oprócz spacerów po plaży można jeździć na rowerze czy udać się na pieszą wycieczkę. Przez Sianożęty wiodą szlaki turystyczne: Międzynarodowa trasa rowerowa nr. 10, czerwony Międzynarodowy Szlak Pieszy E-9, zielony szlak rowerowy po gminie Ustronie Morskie lub Szlak Pieszy "Najstarsze Dęby w Polsce" (błękitny) do dębów Bolesław i Warcisław. W okolicy funkcjonują również dwie stadniny. Sporą popularnością cieszy się Skansen Chleba położony na pograniczu Ustronia Morskiego i Sianożęt (ul. Kołobrzeska 9). Tu można samodzielnie upiec chleb, skosztować wielu jego gatunków, zjeść staropolski żurek w chlebie. Dzieci zaciekawi niechybnie Dziki Zachód w Zieleniewie - to doskonałe miejsce dla oczekujących przygód w westernowym stylu. Można również udać się do wioski indiańskiej, zobaczyć wigwam Indian.



© Portal Sianozety.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych