Sianożęty

78-111 Sianożęty, ul. Wrzosowa 2

Dom Wczasowy TASMANIA

601 427 256

Dom Wczasowy TASMANIA - zaprasza na letni wypoczynek do Sianożęt

Dlaczego nazwaliśmy nasz obiekt Tasmania?
Kiedy siostra mojej mamy w latach 60-tych wyjechała wraz z rodziną do Australii, trafiła właśnie do Tasmanii - jej najmniejszego stanu. Od tamtego czasu minęło już wiele lat, ale temat Tasmanii przewija się przez całe moje życie.

Dom Wczasowy TASMANIA to gwarancja spokoju i wypoczynku. Nasz obiekt położony jest tylko 400 metrów od plaży w willowej dzielnicy Sianożęt. Główną ulicą w Sianożętach jest ul. Lotnicza - mieści się tam większość punktów małej gastronomi i sklepików przez co jest tam też więcej hałasu. Kwiatowa i Wrzosowa to bardzo dobra lokalizacja na wypoczynek.

Wynajem pokoi prowadzimy już od kilkunastu lat. Po rozmowie telefonicznej możemy przesłać wygląd konkretnego pokoju w którym będziecie Państwo wypoczywać.

Wyposażenie pokoi

Każdy pokój w DW Tasmania wyposażony jest w TV, czajnik, koc i płotki na plażę. Większość pokoi posiada własne łazienki. W naszym obiekcie nie zapomnieliśmy także o innych udogodnieniach z jakich możecie Państwo korzystać. Internet, stół do ping-ponga, piłkarzyki są udostępniane bez opłat. Dużym powodzeniem na dworze cieszy się nasz grill z wędzarnia, gdzie przy piwku przygotowywane są najpyszniejsze potrawy regionalne z różnych stron Polski. Młodsze dzieci też będą zadowolone. Huśtawka ze zjeżdżalnią to miejsca szczególnie okupowane przez najmłodszych. W domku dla dzieci też zazwyczaj jest gwarno. W sezonie jest u nas sporo dzieci także Państwa pociechy na pewno znajdą kolegów i koleżanki do wspólnych zabaw w sklep, restauracje i inne dziecięce zabawy:).

Cennik

  • 01.05 - 10.05: cena za pokój 2os - 60zł, pokój 3os - 80zł, pokój 4os - 100zł
  • 10.05 - 24.06: cena za pokój 2os - 70zł, pokój 3os - 90zł, pokój 4os - 100zł
  • 25.06 - 25.08: cena za pokój 2os - 100zł, pokój 3os - 120zł, pokój 4os - 140zł
  • 26.08 - 31.08: cena za pokój 2os - 60zł, pokój 3os - 80zł, pokój 4os - 100zł

D.W. Tasmania ul. Wrzosowa 2 Sianożęty - posiada także system specjalnych zniżek dla osób z małymi dziecmi...o psy, koty i małe słonie proszę pytać poprzez e-maila lub telefonicznie.

Lokalizacja

Dom Wczasowy TASMANIA

78-111 Sianożęty, ul. Wrzosowa 2

601 427 256

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Sianożęty

Sianożęty to niewielka miejscowość urlopowa położona blisko Kołobrzegu (ok 10 km). Sianożęty mają również bardzo dobre położenie jeśli rozważamy odległość od plaży. Od głównej drogi w Sianożętach do plaży jest raptem 400 metrów, a część ośrodków wypoczynkowych położona jest jeszcze bliżej. Z miejscowości na plażę wiodą trzy, w ostatnim czasie wyremontowane, oznakowane wejścia (od ulic Sztormowej, Ku Morzu i Lotniczej). W sąsiednim Ustroniu Morskim znajduje się także molo - można do niego dojść plażą. Sianożęcka plaża jest piaszczysta i dosyć szeroka.

W okolicach Sianożęt, w sąsiedniej miejscowości Bagicz jest lotnisko budowane od 1935 roku dla Luftwaffe, a po wojnie zajmowały je wojska radzieckie. Od 2012 roku funkcjonuje tam turystyczne lotnisko, ma ono obsługiwać ruch turystyczny i czarterowy samolotów zabierających do 20 pasażerów. Można stąd przelecieć się samolotem lub motolotnią i z lotu ptaka podziwiać krajobrazy. Kolejną atrakcją jest okoliczna stadnina koni, czy kursująca pomiędzy Ustroniem Morskim i Sianożętami kolejka drogowa. Jeśli wspominamy o wycieczkach, to będąc już w Sianożętach warto wybrać się na oglądanie Kołobrzegu, można stąd wypłynąć w niedługi rejs po morzu. Warto również rozważyć wycieczkę promem odpływającym z Kołobrzegu na Bornholm i spędzić tam dzień bądź dwa.© Portal Sianozety.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych