Polecane obiekty

Sianożęty Atrakcje Turystyczne

Plaża w Sianożętach »

Sianożęty to nieduża, nadmorska miejscowość turystyczna położona niedaleko Kołobrzegu i Ustronia Morskiego. Plaża w Sianożętach to największa atrakcja turystyczna tej miejscowości. Plaża jest szeroka, piaszczysta, ze strzeżonym latem kąpieliskiem. więcej »

 • Wejścia od ulic: Ku Morzu, Lotniczej i Sztormowej

Szlaki turystyczne »

Przez Sianożęty przechodzi kilka szlaków turystycznych. To dobra propozycja dla aktywnych wczasowiczów. Można wybrać się na wycieczkę do najstarszych dębów w Polsce, do sąsiednich miejscowości czy wybrać się z dziećmi na wycieczkę rowerową. więcej »

Atrakcje w Ustroniu Morskim »

Ustronie Morskie to większa od Sianożęt nadmorska miejscowość turystyczna, położona tuż obok. Ustronie Morskie to gwarne letnisko - latem wypełnione muzyką, typowo nadmorskimi straganami, centrami rozrywki, kawiarniami, barami. więcej »

 • Ustronie Morskie

Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Helios »

Aquapark Helios. W skład Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Helios wchodzi: pływalnia kryta, kąpielisko otwarte, bowling, korty tenisowe, boiska sportowe, siłownia. Aquapark Helios znajduje się przy ul. Polna 3. więcej »

 • ul. Polna 3, Ustronie Morskie
 • 94 351 50 95 wew 101

Molo spacerowe w Ustroniu Morskim »

W Ustroniu Morskim są trzy mola spacerowe o długości około 100 metrów. Jedno zlokalizowane jest pomiędzy miejscowościami Sianożęty i Ustronie Morskie, drugie w okolicy przystani rybackiej (przedłużenie ul. Rybackiej). Trzecie molo to obiekt prywatny, na przedłużeniu ul. Nadbrzeżnej - znajduje się tam restauracja i taras o powierzchni 400 metrów kwadratowych. więcej »

Lotnisko w Bagiczu »

W sąsiednim Bagiczu (na zachód od Sianożęt) znajduje się nieduże, turystyczne lotnisko. Wcześniej w Bagiczu stacjonowały wojska III Rzeszy Niemieckiej, potem wojska radzieckie - dziś służy turystom. więcej »

 • Bagicz
 • 604 969 388

Latarnia w Kołobrzegu »

Latarnia Morska w Kołobrzegu położona jest około 15 kilometrów od centrum Ustronia Morskiego. Warto ją zobaczyć odwiedzając Kołobrzeg - pełne atrakcji turystycznych miasto. więcej »

 • ul. Morska 1,Kołobrzeg
 • 502 058 767

Latarnia w Gąskach »

Latarnia morska w Gąskach położona jest około 10 kilometrów od Ustronia Morskiego - można do niej dojść plażą - warto zorganizować sobie dłuższą wycieczkę - np z kijkami Nordic Walking. więcej »

 • ul. Latarników 7, Gąski
 • 604 803 266

Kościół z XIV w. w Rusowie »

Kościół pw. Matki Boskiej Różańcowej w Rusowie pochodzi z XIV w. - to jedna z najstarszych świątyń chrześcijańskich na Pomorzu. W wieży wisi XVI wieczny, renesansowy dzwon. W kościele zachował się okrągły, drewniany, wiszący świecznik z dwunastoma miejscami na świece symbolizujący dwunastu apostołów. więcej »

 • Rusowo

Przystań rybacka w Ustroniu Morskim »

Przystań rybacka w Ustroniu Morskim wyposażona jest w wyciąg linowy. O poranku kutry są spuszczane na wody Bałtyku, po południu lub wieczorem - wciągane za pomocą wyciągarki linowej na plażę. Złowione na tych kutrach ryby można zjeść w postaci smażonej lub wędzonej w pobliskich smażalniach lub wędzarniach. więcej »

Najstarsze dęby w Polsce »

Najstarsze dęby w Polsce Bolesław i Warcisław rosną niedaleko Ustronia Morskiego. Do dębów został wytyczony błękitny szlak turystyczny z Ustronia Morskiego. więcej »

Jazda konna »

Fani jazdy konnej przy okazji nadmorskiego wypoczynku w Sianożętach mogą wybrać się tutejszej stadniny koni. Jest to idealne miejsce dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jeździectwem. Osoby bardziej zaawansowane również nie będą się nudzić - istnieje możliwość wyjazdu w teren i galopu brzegiem morza przy zachodzącym słońcu. więcej »

 • ul. Północna 2a, Sianożęty

Splat-Shot Paintball »

Paintball to doskonała rozrywka dla osób szukających wrażeń i dreszczyku emocji. Pole do gry w paintball zlokalizowane jest w Ustroniu Morskim. Na terenie 8 000 m2 ustawione zostały różne przeszkody, które dostosowane są do wybranego scenariusza rozgrywki. Po zabawie można urządzić grilla lub ognisko. więcej »

 • ul. Grąbnica 2, Ustronie Morskie
 • 796 999 152

Kino Mobilne Cinema 7D »

Kino 7D to ciekawa forma rozrywki dla całej rodziny. Dzięki specjalnie przygotowanej sali i fotelom przeniesiemy się w wirtualny świat. Efekty specjalne jak podmuch wiatry, błyskawice, lasery, strumień wody czy wibracje sprawią, że widzowie będą czuli się uczestnikami filmów. więcej »

 • ul. Nadbrzeżna, Ustronie Morskie
 • 509 975 655

Park Linowy GIBON »

Park Linowy zlokalizowany jest w Ustroniu Morskim, nieopodal Sianożęt. W parku znajduje się 11 tras o różnym stopniu trudności. Na terenie parku ustawione zostały ławeczki oraz automaty z zimnymi napojami. więcej »

 • ul. Graniczna, Ustronie Morskie
 • 608 400 727

Western Park »

Western Park zlokalizowany jest Ustroniu Morskim. To ciekawe miejsce pozwoli zapoznać się z historią Indian i kowbojów i poznać ciekawe fakty na temat ich codziennego życia. W parku znajduje się plac zabaw dla dzieci. Organizowane są tutaj różne zabawy i gry. Można również nauczyć się tańca kowbojskiego. więcej »

 • ul. Kolejowa, Ustronie Morskie
 • 501 536 770

Golf Driving Range »

Pole golfowe Golf Driving Range to doskonałe miejsce zarówno dla początkujących i pragnących nauczyć się gry w golfa oraz dla bardziej zaawansowanych graczy. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu. Istnieje też opcja zorganizowania imprezy okolicznościowej. więcej »

 • Rusowo 57, Ustronie Morskie

Kolejka Turystyczna dla dzieci »

Przejazd kolejką turystyczną to ciekawy sposób na zwiedzenie miasteczka i jego najbliższej okolicy. Uczestnicy bez wysiłku mogą zobaczyć interesujące miejsca i atrakcje. więcej »

 • Ustronie Morskie - Sianożęty
 • 603 666 485

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Kołobrzeg »

Dziś Kołobrzeg to miejsce letniego odpoczynku. W sezonie na miejscowej plaży wydzielane są trzy strzeżone kąpieliska. więcej »

Ustronie Morskie »

Pomimo, że nie jest to letnisko odwiedzane przez tłumy letników, to znajdziemy w tym miejscu ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, domy wczasowe, kwatery i pokoje zapewniające noclegi w Ustroniu Morskim. więcej »

Grzybowo »

Grzybowo leży nad Zatoką Grzybowską, na obniżeniu nazywanym depresją grzybowską. więcej »

Gąski »

Gąski - nieduża miejscowość wakacyjna, leżąca na wybrzeżu naszego morza, wśród pól, z lasem na zach. miejscowości, w sąsiedztwie Mielna. więcej »

Sarbinowo »

W Sarbinowie, z racji jego położenia, odnajdziemy naturalnie czystą i piaszczystą plażę - wspaniałe miejsce do kąpieli morskich i słonecznych. W sezonie, na plaży, czynne są bary, a nasze pociechy znajdą dla siebie moc atrakcji. więcej »

Chłopy »

Chłopy to niewielka, rybacka, wieś zlokalizowana w pobliżu Mielna, około 5 kilometrów w kierunku zachodnim. więcej »

Historia Sianożęty »

Sianożęty nadmorska wieś letniskowa położona w północno-zachodniej Polsce, dawne woj. Koszalińskie, obecnie woj. Zachodniopomorskie. więcej »

Wizyt: 624 552, Dziś: 46, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem